UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

«Слава України» – енциклопедія сучасної культури    

Інтернет-платформа Cultprostir.ua вже більше року створює енциклопедію «Слава України». Проект має назву «Слава України: культурний простір від А до Я» і буде представлений у трьох форматах – книга, сайт, телеверсія. Це 120 коротких життєписів видатних українців, які в буквальному сенсі створюють славу української культури останніх двадцяти років: письменників, музикантів, акторів, мистецтвознавців, художників, скульпторів.

Це небувале для України видання, як за формою, так і за змістом – великий книжковий формат А3, 120 героїв, 500 сторінок. Важке – 7,5 кг. У телеформаті буде представлено чверть історій з енциклопедії, а вже на сайті Cultprostir.ua буде розміщена найповніша версія «Слави України» з аудіо, відео та фотофайлами.

Досить назвати лише кілька імен, щоб зрозуміти, що героями енциклопедії стали як легендарні особистості, так і талановита молодь: Ніна Матвієнко, Ліна Костенко, Джамала, Святослав Вакарчук, Валентин Сильвестров, Роман Балаян, Дмитро Шуров, Анатолій Криволап, Андрій Хливнюк, Сергій Жадан, Олександр Ройтбурд, Жанна Кадирова, Оксана Забужко, «Брати Гадюкіни» та багато інших

Робота над ґрунтовною енциклопедією сучасної культури «Слава України», до якої увійдуть 120 діячів, триває. І ви можете дізнатися про тих, хто з’явиться на її сторінках, а також у відеосюжетах та інтернет-каталозі за наступними посиланнями:

"Література" http://cultprostir.ua/uk/post/v-ukrayini-bude-vidano-enciklopediyu-vitchiznyanikh-literatoriv
"Театр" http://cultprostir.ua/uk/post/gotuyetsya-do-vikhodu-enciklopediya-diyachiv-ukrayinskogo-teatru
"Кіно"
 http://cultprostir.ua/uk/post/gotuetsja-do-vykhodu-enciylopediya-diyachiv-ukrainskogo-kino

 

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua