UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Підприємство «Юнісофт» успішно пройшло сертифікацію системи управління ланцюжком поставок FSC®

1

Книжкова фабрика «Юнісофт» стала одним з перших поліграфічних підприємств в Україні, яка отримала сертифікат управління ланцюжком поставок і де у вересні 2017 вперше була виготовлена ​​FSC-сертифікована друкована продукція

https://ua.fsc.org/ua-ua/newsroom/event-news/id/115

Всі етапи виробництва матеріалів, від моменту заготівлі сировини до друку повного видання, повністю відповідають ланцюжку FSC®. Сертифікат ТОВ «ХКФ Юнисофт»  SGC-COC-010946.

Не дарма кажуть, що позитивна динаміка у будь-якій справі - запорука успіху.

https://info.fsc.org/details.php?id=a023300000ffMQyAAM&type=certificate 

2

Соціальна відповідальність бізнесу, і як наслідок наявність сертифікату, відкривають для «Юнісофт» нові можливості з розвитку екологічного бізнесу в Україні.

З огляду на те, що в нашій країні цей напрям тільки починає розвиватися, ми закликаємо наших партнерів також приєднатися до позитивної трансформації ринку.

Знак FSC на продукції, виготовленій на «Юнісофт», це показник того, що сировина для друку книги походить з лісів, в яких ведеться екологічне і соціально відповідальне лісовое господарство.

Іншими словами - вся паперова сировина та матеріали, які підприємство використовує в роботі, має легальне походження і відповідає високим стандартам якості.

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua