img
img
img
img
img
img
img
img
img

Icторiя Розвитку

img "Unisoft" - це сучасна книжкова фабрика з успішним досвідом робити на ринку поліграфічних послуг як в Україні, так і за іі межами. Ми друкуємо з 1994 року.

В 1997 році на першому майданчику вже стояла перша друкарська машина. Це була ПОК-70 Рибінського поліграфічного комбінату та клейовий биндер. Першою продукцією, виготовленою на підприємстві, були канцелярські товари. У цей час зародилось видавництво "Талант" і почався випуск власної видавничої продукції — дитячих книг для молодшого віку та книг з картону.

У 2009 році підприємство переїхало в нову власну будівлю, а виробничі потужності були оснащені новим палітурним обладнанням виробництва KOLBUS.

За останні роки компанія інвестувала понад 1 мільйон євро в модернізацію друкарської техніки. Частка компанії на загальному ринку України досягла 25%.

Наші фахівці, спираючись на багаторічний досвід, безперервно вдосконалюють технологію виробництва та підвищують якість друкованої продукції. Книжкова фабрика «Unisoft» постійно оновлює парк обладнання, розширює свої можливості, та розвивається.

Замовлення будь-якої складності втілюються в життя разом з «Unisoft».

Експорт та Міжнародна Кооперація

img Відділ зовнішньоекономічної діяльності був організований у 2014 році. За ці роки нашими замовниками стали видавництва з Європи, США та Канади. Зараз ми співпрацюємо з понад 200 видавництвами в Україні та Європі.

Книжкова фабрика «Unisoft» експортує друковану продукцію до Німеччини, Австрії, Великобританії, Італії, Чехії, Білорусі, Молдови, Бельгії та інших країн.

Переваги книжкової фабрики "Юнісофт":
- Сертифікати на матеріали та продукцію, необхідну для реалізації цих книг за кордоном.
- Аудити процесів, професійний розвиток на навчання робітників.
- Використання всіх витратних матеріалів для виробництва з Європи.
- Можливість митнго оформлення.
- Термін доставки друкованої продукції - не більше 7-ми днів.
- Мова спілкування із Замовником - англійська.
- Постійний учасник провідних книжкових виставок поліграфічної галузі: The London Book Fair, Frankfurter BuchMessе, Bologna Children's Book Fair, Львівський "Форум Видавців", "Мистецький Арсенал" (Київ) та інших.

Міжнародна кооперація книжкової фабрики "Юнісофт" також направлена на перейняття досвіду провідних компаній у галузі менеджменту та організаціїї виробництва. Саме тому ми тісно співпрацюємо з освітніми європейськими закладами та підприємствами. Керівний склад друкарні пройшов навчання у освітньому центрі Deutsche Management Akademie Niedersachsen за програмою «Fit for partnership with Germany» в Німеччині. Книжкова фабрика «Юнісофт» є постійним партнером програми «Fit for partnership with Germany», яка ініціюється і фінансується Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини. ЇЇ головна мета - це розвиток підприємництва, підтримка бізнесу, введення нових технологій в економіку України і Німеччини.

Оператори та робітники також відвідують заводи та друкарні для можливості освоїти сучасне обладнання, зрозуміти процеси, підвищити свою кваліфікацію та на власні очі побачити як працюють світові лідери у виробництві устаткування для твердої та м’якої палітурки, ниткошвейного обладнання та інші у Європі.

З 2021 року ми відкрили представництво книжкової фабрики "Юнісофт" в Польщі. Це дає можливість ще більш оперативно та якісно надавати послуги.

img
img
img
img
img
img
img
img

Новини

День Конституції України 2024

Детальнiше

“Книжковий Арсенал” 2024

Детальнiше

День Вишиванки 2024

Детальнiше

Сертифікати Книжкової Фабрики "Unisoft"

Сертифікація підприємства - один із пріоритетних напрямків у роботі книжкової фабрики "Unisoft". Аудити зовнішніх експертів підтверджують якісний потенціал нашої компанії.

img

EcoVadis

April 2022

img

Egmont Social Audit

August 2016,
August 2015,
December 2014

img

SMETA (Sedex Member EThical Audit)

June 2023,
August 2022

img

NBCUniversal Audit

March 2023,
July 2019

img

Disney FAMA

December 2021

img

EcoVadis

April 2022

Система EcoVadis спрямована на вдосконалення діяльності організацій щодо довкілля та суспільства шляхом посилення впливу глобальних ланцюжків постачання.

Система показників сталого розвитку ілюструє результати роботи з 21-го показника у чотирьох темах:

* Навколишнє середовище

* Праця та права людини

* Етика

* Стійкі закупівлі

Книжкова фабрика "Unisoft" успішно пройшла перевірку та була сертифікована. У 2018 році ми отримали «срібний» рівень визнання і вирішили працювати над удосконаленням предметів, яких бракувало. У 2019 році книжкова фабрика "Unisoft" отримала оцінку 63/100, отримавши “Золотий” рівень визнання.

img

Egmont Social Audit

August 2016,
August 2015,
December 2014З 2014 року Egmont International Holding A/S (офіційний ліцензіат The Walt Disney Company, Mattel, Warner Bros, Hasbro, Rainbow) за участю аудиторської компанії SGS, проводили аудиторську перевірку "Egmont Social Audit.

У результаті, книжкова фабрика «Unisoft» отримала право на виробництво небрендованої продукції Egmont.

img

SMETA (Sedex Member EThical Audit)

June 2023,
August 2022

Ми усвідомлюємо свою соціальну відповідальність і прагнемо усвідомлено споживати ресурси. Ми підтримуємо інформаційну відкритість та етичне ставлення до всього ланцюжка поставок продукції.


Щоб запевнити партнерів у щирості наших соціальних прагнень, ми пройшли аудит SMETA (член Sedex EThical Audit). Його результати визнаються у більш ніж 160 країнах світу та є вагомим аргументом на користь співпраці із власником відповідного сертифікату.


Оцінка охорони праці та виробничої безпеки, ставлення до довкілля, умов праці та ділової репутації підтвердила відповідність цих сфер книжкової фабрики "Unisoft" міжнародним вимогам.

img

NBCUniversal Audit

March 2023,
July 2019

Книжкова фабрика "Юнісофт" підтвердила високий рівень соціальної відповідальності за світовими стандартами і отримала право на виробництво продукції під брендом NBCUniversal.

img

Disney FAMA

December 2021

Дозвіл на виробництво і продаж товарів (FAMA) - це сертифікація, авторизована Disney. Вони віддані дотриманню прав людини, контролю за безпекою та зменшення шкідливого впливу на навколишнє середовище.

Всі об'єкти, сертифіковані FAMA, повинні відповідати цим стандартам.


Наш Сертифікат Disney FAMA підтверджує, що книжкова фабрика "Unisoft" уповноважена використовувати і поширювати продукти, які є інтелектуальною власністю The Walt Disney Company і її дочірніх компаній, такі як продукти Marvel, Pixar і Star Wars!

Соцiальнi проекти

Книжкова фабрика «Unisoft» – соціально відповідальна Компанія.


Кожна книга, виготовленна на "Unisoft" - це не тільки якісні матеріали та сучасні технології. Це старанна праця людей, які вкладають частинку свого тепла, уваги та любові в кожен екземпляр. Ми прагнемо ділитися добром і позитивною енергією, передавати підростаючому поколінню тільки найкраще. Саме тому ми обов'язково готуємо подарунки для тих, хто любить книги, читання та доброту. Адже книга, як відомо, найкращий подарунок у всі часи. Ми також піклуємось про наших військовослужбовців та іх родини, спільними зусиллями з волонтерами допомагаємо, підтримуємо та турбуємось про тих хлопців і дівчат, які захищають нашу Україну.


Пропонуючи людям робити добрі вчинки, разом ми робимо цей світ кращим, а людей добрiшими.

Подай патрон! Твоя кров може воювати!

Детальнiше

«Наші діти – майбутнє успішної та європейської України»

Детальнiше

«Ми всі такі різні, але лише разом – ми сила!!!»

Детальнiше

Додаткові послуги

img

Виготовлення друкованих офсетних форм СtP

Флатування паперу

Друк кольоровий та чорно-білий

Вибіркове нанесення лаку

Тиснення

Лазерна порізка та гравірування

Інші палітурні послуги

Детальнiше