UNISOFT

Видання книг - важлива і відповідальна справа

Історія Книжкової Фабрики "Юнісофт"

Підприємство було засноване в 1994 році і далі був період стрімкого розвитку. Все почалося з першого ризографа, який майже відразу ж був проданий, але він надав початковий капітал для нашого старту.

А в 1997 році на першому майданчику вже стояла перша друкарська машина, це була ПОК-70 Рибінського поліграфічного комбінату та клейовий биндер. Першою продукцією були канцелярські товари. У цей час почався випуск своєї видавничої продукції — дитячі книги для молодшого віку, книги з картону. Так зародилося видавництво «ТАЛАНТ».

У 2009 році підприємство переїхало в нову власну будівлю, а виробничі потужності були оснащені новим палітурним обладнанням виробництва KOLBUS.

У 2012 році парк обладнання друкарні поповнився сучасною офсетного 10-ти барвистою друкарською машиною KBA Rapida 105-10. Інстальована CTP-система Ajuhitek Inc. Відкрилася нова ділянка по виготовленню книг та поліграфічної продукції з картону. В арсеналі 2 клеєнаносні машини, обладнання для заокруглення кутів, тигельний прес для висікання, а також прес для вирубки, який дозволяє виготовляти фігурні книги. Також ми запустили в роботу тигельний прес для тиснення матеріалів різної щільності. 

У 2013 році друкарня придбала ще одну автоматичну ниткошвейну машину ASTER 200. Була здійснена модернізація ділянки для нанесення лаку способом трафаретного друку. Для оптимізації роботи KBA Rapida 105-10 впроваджений програмний модуль CipLink

У 2014 році ми встановили нову друкарську машину KBA Rapida 74-6, а також придбали обладнання фірми RENZ для палітурки календарних, канцелярських, книжкових блоків металевою пружиною. 

Ласкаво просимо на книжкову фабрику Юнісофт, Україна!

© 2011-2020 Книжкова фабрика UNISOFT Unisoft trademark facebookinstagramtwitter ПП «Юніcофт»
Адреса: 61036, м. Харків, вул. Морозова, 13б
тел.: +38 (057) 730-17-13 (12)
info@unisoft.ua